O firmě

Farmaceutická společnost GLIM Care s.r.o. se zaměřuje na výrobu, distribuci a propagaci preparátů v oblasti oftalmologie v České republice a na Slovensku. Na trhu působí od roku 2005, vyrábí vlastní oftalmologické preparáty a zároveň zastupuje zahraniční výrobce.

 

 

 

Naši partneři

GLIM Care s.r.o. je výhradním distributorem společnosti Théa. Théa je nezávislá farmaceutická společnost, specializující se na výzkum, vývoj a propagaci oftalmologických preparátů. Společnost Théa byla založena ve Francii v roce 1994 Henry Chibretem, který navázal na práci výzkumné a vývojové společnosti TRANSPHYTO. V následujících 10 letech se ze společnosti Théa stala vůdčí farmaceutická skupina nejen ve Francii, ale i v Evropě. V roce 2009 dosáhl obrat společnosti 171 miliónů euro, 2/3 obratu přinesly zahraniční trhy. V současné době je Théa zastoupena v 65 zemích světa, s 11 vlastními pobočkami v Evropě.
 

 

Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle zákona o regulaci reklamy v platném znění, tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník).

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji, že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a) , a to včetně definice odborníka, a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.
Ano / Ne
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací