O firmě

Farmaceutická společnost Théa Pharma s.r.o. vznikla akvizicí české společnosti Glim Care s.r.o. a zaměřuje se na výrobu, distribuci a propagaci preparátů v oblasti očního lékařství v České republice a na Slovensku. Na trhu zde tak působí od roku 2005. Je součástí skupiny Théa Laboratoires.

 

 

 

 

Théa

Théa je nezávislá rodinná skupina, kterou vede Henri Chibret, člen čtvrté generace oftalmologické dynastie a Jean-Frédéric Chibret (člen rodiny páté generace), který předsedá společnosti od roku 2008; Henri Chibret zůstává v čele Théa Holding zaměřeného na rozvoj vědecké a finanční strategie skupiny.

V současné době má skupina Théa více než 1500 zaměstnanců po celém světě a její produkty jsou dostupné ve více než 70 zemích. Je vedoucí společností v oftalmologii a producentem inovativních očních přípravků.

 

 

Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle zákona o regulaci reklamy v platném znění, tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník).

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji, že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a) , a to včetně definice odborníka, a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.
Ano / Ne
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací