Přehled pracovišť s oční tomografií

V této mapě si můžete vyhledat kontakt na nejbližší pracoviště provádějící vyšetření oční tomografií.

Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že prevence onemocnění sítnice se nezakládá jen na vyšetření oční tomografií.Přístroj je sice důležitou pomůckou, ale základem je komunikace s vaším obvodním oftalmologem a precizní vyšetření, podle kterého lékař rozhodne o provedení dalších přístrojových vyšetření.

Legenda

Pracoviště provádějící oční tomografii

Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle zákona o regulaci reklamy v platném znění, tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník).

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji, že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a) , a to včetně definice odborníka, a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.
Ano / Ne
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací