Bonusový program

Odhlášení z registrace

Přejít na Odhlášení z registrace

Zde se můžete vyplněním jména, příjmení a e-mailu odhlásit z odběru novinek.

Registrace

Přejít na Registrace

Přihlašte se k odběru e-mailového servisu, který vás bude stručně informovat o novinkách u luteinových přípravků, přinášet náměty a tipy nebo upozornění na slevové akce (cca 1 × za měsíc).

Program pro pacienty

Přejít na Program pro pacienty

Abyste mohli věřit svým očím, měli byste se o ně starat.

Vědci uvádějí, že pomocí zraku vnímáme až 80 % podnětů z okolí. Na stránkách www.vyzivaprooci.cz se dozvíte, jak o něj co nejlépe pečovat a zároveň zde máte možnost získat ZDARMA knihu Zaostřeno na zdravý zrak.

Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle zákona o regulaci reklamy v platném znění, tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník).

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji, že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a) , a to včetně definice odborníka, a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.
Ano / Ne
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací