Immunodrop

Přejít na Volně prodejné přípravky

Ochranný oční roztok

Immunodrop je určený k ochraně a stabilizaci povrchu oka zejména při změnách slzného filmu, u červených očí, při podráždění vnějšími vlivy nebo u suchých očí.

Slzný film zvlhčuje povrch oka, reguluje zánětlivou reakci očního povrchu a podporuje regenerační procesy. Je fyziologickou bariérou proti okolním bakteriím a chrání oční povrch proti jejich možnému pomnožení. Optimální stav očního povrchu proto přispívá ke správné reakci na zánět a podráždění.

Immunodrop obnovuje přirozenou rovnováhu slzného filmu, která se mění během oční infekce nebo  po ní, při opakovaných očních zánětech a po operacích.

  • Immunodrop se podílí na rekonstrukci a stabilizaci slzného filmu, zkracuje dobu rekonvalescence oka
  • Díky bakteriálnímu lyzátu Lactobacillus sakei a hypromelóze obnovuje přirozenou ochrannou bariéru proti vnějším mikrobiálním látkám nebo znečišťujícím látkám z vnějšího prostředí
  • Snižuje vedlejší účinky při chronickém používání očních kapek (antiglaukomatika, protizánětlivé přípravky, antialergika apod.)
  • Inovativní balení obsahuje ZEOLIT s aktivními ionty mědi a stříbra s antimikrobiálním účinkem. ZEOLIT má vysokou baktericidní, virucidní a fungicidní aktivitu
  • Neobsahuje konzervační látky, tím brání dalšímu případnému podráždění oka

 

Orientační cena s DPH


266 Kč

Kde koupit

V lékárně, V eshopu, V ordinaci očního lékaře

Velikost balení


8 ml

Dávkování

3-4x denně

Použití

k ochraně a stabilizaci povrchu oka

Status

zdravotnický prostředek
Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle zákona o regulaci reklamy v platném znění, tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník).

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji, že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a) , a to včetně definice odborníka, a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.
Ano / Ne
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací