Cacicol

Přejít na Volně prodejné přípravky

Indikace

Cacicol se používá při hojení chronických poškození rohovky, jako jsou přetrvávající defekty epitelu a přetrvávající přední rohovkové dystrofie spojené s bolestí.

Cacicol patří do skupiny RGTA (ReGeneraTing Agents), která zvyšuje rychlost i kvalitu hojení tkání. Iniciuje přirozený proces regenerace tkáně, podporuje extracelulární proces hojení matrix a snižuje přidruženou bolest.

Bez konzervačních látek.

Upozornění

Přípravek Cacicol je doporučeno používat na lékařský předpis. Po použití jednodávkovou lahvičku zlikvidujte. Neuchovávejte ji pro další použití.

Neotevřenou jednodávkovou lahvičku uchovávejte v hliníkovém sáčku, aby byl přípravek chráněn před světlem.

Orientační cena s DPH


1 930 Kč

Kde koupit

V lékárně, V eshopu, V ordinaci očního lékaře

Velikost balení


5 jednotlivých dávek 0,33ml očních kapek, zabalených v hliníkovém sáčku

Dávkování

Používejte přípravek Cacicol přesně podle pokynů lékaře.

Použití

Matrixová léčba pro regeneraci a hojení rohovky

Status

zdravotnický prostředek
Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle zákona o regulaci reklamy v platném znění, tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník).

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji, že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a) , a to včetně definice odborníka, a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.
Ano / Ne
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací