Blephademodex

Přejít na Volně prodejné přípravky

Sterilní čistící ubrousky

Blephademodex® zmírňuje příznaky spojené s infekcí víček a zánětu způsobené roztočem Demodex.

Roztoč Demodex je běžný mikroskopický ektoparazit, který žije na povrchu lidského těla. Může se rozšířit na oční víčka a významně se podílet na vzniku Onemocnění suchého oka a dysfunkci Meibomských žláz. Přenos roztoče probíhá přímým kontaktem a může se šířit z obličeje na oční víčka.

Až 90 % pacientů s chronickou blefaritidou (zánět okrajů víček) trpí přemnožením roztoče Demodex. Protože je blefaritida vyvolaná původcem Demodex chronické onemocnění, je doporučeno opakované používání těchto ubrousků jako součást pravidelné hygieny očních víček.  

 

  • Blephademodex zlepšuje oční příznaky vyvolané roztočem Demodexem, svědění, pálení, překrvení okrajů očních víček, pocit suchého oka
  • Terpinen-4-ol je účinný při ničení všech roztočů Demodex, hyaluronát sodný zklidňuje a regeneruje citlivou pokožku
  • Blephademodex jsou sterilní ubrousky bez mýdlové složky a bez konzervačních látek připravené k okamžitému použití, nemastné, nelepivé
  • Po použití není třeba oplachovat
  • Výhradně pro použití na kůži, přípravek BLEPHADEMODEX ® není určen pro použití do očí, po aplikaci na 15 sekund zavřete oči

 

Orientační cena s DPH


 341 Kč

Kde koupit

V lékárně, V eshopu, V ordinaci očního lékaře

Velikost balení


30 sterilních tamponů

Dávkování

1 x denně

Použití

hygiena očních víček

Status

zdravotnický prostředek
Upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle zákona o regulaci reklamy v platném znění, tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník).

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.

Prohlašuji, že jsem se s výše uvedeným poučením seznámil(a) , a to včetně definice odborníka, a jsem si vědom(a) rizik, kterým by se jiná osoba než odborník vstupem na tyto stránky vystavovala.
Ano / Ne
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací